Na górze wielokolorowe kulki, na dole białe kulki w czarne paski. Długość: ok. 4 cm. Cena: 3 zł.
Blog ten jest nieodłączną częścią głównego bloga - Odrobina piękna. Służy jako sklepik z biżuterią. Zapraszam do korzystania. :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fioletowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fioletowe. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 26 grudnia 2013
czwartek, 19 grudnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)